Kryptowaluty 

CryptoTab – kopalnia bitcoin dla każdego posiadacza komputera i smartphone

Przeciętna osoba spędza przed komputerem nawet kilka godzin dziennie. Jest to doskonała opcja na to, aby zarobić dodatkowe pieniądze. CryptoTab występuje w formie przeglądarki lub pluginu do popularnych przeglądarek. Jest to prawdziwa kopalnia kryptowalut. To, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy zależy wyłącznie od nas i naszych potrzeb. Jeśli nie chcemy zmieniać swojej domyślnej przeglądarki (np.Chrome), to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować CryptoTab w postaci dodatku. Dzięki temu będziemy mogli wykopywać kryptowaluty, a konkretnie bitcoiny.

Przeglądarka CryptoTab – co ją wyróżnia?

Osoby, które zdecydują się na instalację przeglądarki CryptoTab z pewnością będą zadowolone. Jej podstawowym atutem jest to, że nie obciąża ona systemu operacyjnego, tak jak robi to wiele standardowych przeglądarek. Lekkość CryptoTab przekłada się na szybszą pracę.
Przeglądarka posiada wbudowany rdzeń wydobywczy, dzięki czemu możemy wydobywać bitcoiny o wiele szybciej. Na pierwszy rzut oka jest ona podobna do Google Chrome, jednak posiada ona wiele interesujących funkcji. Nie tylko działa efektywniej, ale również jest wygodna w użytkowaniu.

Przeglądarka CryptoTab – czy warto ją zainstalować?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zrezygnować z swojej przeglądarki na rzecz CryptoTab. Odpowiedź jest jednoznaczna – oczywiście, że tak. Jej interfejs jest niemal identyczny, jak Chrome, więc nie będziemy musieli przyzwyczajać się do nowego wyglądu. Największą zaletą jest to, że przeglądarka CryptoTab jest nawet osiem razy szybsza niż przeglądarka Google Chrom, a przy tym nie naraża systemu operacyjnego na przeciążenie.

Przeglądarka CryptoTab – błyskawiczne wydobywanie bitcoinów

Tak, jak wyżej wspomniano przeglądarka CryptoTab może osiągnąć nawet 800% wydajności przeglądarki Chrome. Ponadto posiada wbudowaną wyszukiwarkę bitcoinów, dzięki czemu wydobycie będzie o wiele większe. To właśnie dlatego zwiększą się nasze zyski.

Przeglądarka CryptoTab – warto polecać

Za polecenie przeglądarki CryptoTab czekają na nas dodatkowe profity. Program partnerski jest naprawdę dobrze zorganizowany. Za każde polecenie otrzymujemy dodatkowe płatności. Osoby prowadzące własne strony internetowe (np. bloga) mogą wstawić specjalnie wygenerowany link polecający. Dzięki temu zarobki znacząco wzrastają.

Przeglądarka CryptoTab – wydobywanie bez przerw

Im wyższe wydobycie bitcoinów, tym wyższe są nasze zyski. Dobrze jest więc, aby przeglądarka była aktywna podczas naszej pracy przed komputerem. Dzięki temu pracując, czy też oglądając film będziemy zarabiać.

Czy CryptoTab jest wypłacalny?

Opinie użytkowników potwierdzają, że wydobyte bitcoiny możemy naprawdę wymienić na gotówkę. Przedsiębiorstwo dba o terminowość swoich wypłat. Minimalny próg do wypłaty to 0,00041 BTC. Taką ilość bitcoinów jesteśmy w stanie wydobyć w ciągu kilku lub kilkunastu godzin.

Jak zainstalować plugin CryptoTab?

Wtyczkę CryptoTab instaluje się tak samo, jak wszystkie inne dodatki. Jest to całkowicie bezproblemowe, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Jak już zaznaczono, CryptoTab może być odrębną przeglądarką lub rozszerzeniem do najpopularniejszych przeglądarek. Po instalacji możemy ustalić moc, z jaką chcemy wydobywać bitcoiny.

CryptoTab – ocena użytkowników

Osoby, które zdecydowały się na instalację przeglądarki lub pluginu CryptoTab pozytywnie oceniają funkcjonowanie tej kopalni bitcoinów. Przede wszystkim jest ona lekka i szybka. Jej instalacja nie wymaga żadnych umiejętności. Kryptowaluty możemy kopać na własnym urządzeniu – możemy gromadzić je nie tylko w sposób tradycyjny, ale również od znajomych. Ponadto powiększamy swoje zyski poprzez polecanie CryptoTab znajomym.

Related posts

One Thought to “CryptoTab – kopalnia bitcoin dla każdego posiadacza komputera i smartphone”

  1. TL

    Świetny artykuł. Dużo czytałem na temat kryptowalut i chyba też zaryzykuję i spróbuję 😉

Leave a Comment